ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Majú Vaše deti radi tvorenie a zbožňujú rôzne modelovacie hmoty, z ktorých si modelujú všetko možné aj nemožné? Potom práve im sa určite zavďačíte našou modelovacou hmotou Mad Mattr.

Táto hmota vznikla spojením toho najlepšieho z geniálnej hmoty Bubber a kinetického piesku. Vďaka svojim skvelým vlastnostiam ponúka jedinečnú zábavu.

Mad Mattr je hebký, mäkký, a veľmi príjemný na dotyk. Skvele drží tvar, vďaka čomu je možné sa zamerať aj na detailnejšie tvorenie. Hmota nezanecháva neporiadok, čo ocenia predovšetkým rodičia detí. Hmota tiež nevysychá a nestráca, postupom času ani používaním, svoje vlastnosti.

Hrou s modelovacou hmotou deti mimo iného tiež rozvíjajú jemnú motoriku, tvorivú predstavivosť, fantáziu a priestorové myslenie.

S touto modelovacou hmotou si môžu hrať aj veľmi malé deti. Nemusíte sa obávať, že hmotu zjedia - aj keď by k tomu došlo, je zdravotne nezávadná, má ale slanú chuť, čo deťom prirodzene nechutí.

Mad Mattr môže tiež výborne poslúžiť ako pomôcka pre uvoľnenie napätia v ruke u prváčikov, ktorí sa učia písať. Ale tiež pre upokojenie neposedných detí. Predstavuje výbornú relaxačné pomôcku.

Mad Mattr však nemusí byť len pre deti, rovnako dobre môže poslúžiť ako antistresová pomôcka alebo hračka pre dospelých, popr. osoby ktoré potrebujú spätne obnoviť svoje motorické schopnosti, napr. po úraze, apod.

Modelovacia hmota Mad Mattr a jej úžasné vlastnosti zaručene očarí každého človeka, bez ohľadu na vek.

Mad Mattr Modelovacia hmota- vytvor a postáv - 57 g fialová Skladom

Jemná modelovacia hmota, ktorú môžeš hniesť, naťahovať, stláčať, vyrezávať. Rozvíja jemnú motoriku prstov, kreativitu. Zábava spojená s relaxáciou. Nikdy nevyschne, ľahko sa vyčistí.

10.27 €