ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Desiatové krabičky a fľaše

KIDS & YOUNG LINE Fľaša Kôň 500 ml Vypredané

Štýlová fľaša na vodu je ideálna pre každého malého milovníka koní. Fľaša má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Fľaše sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah fľaše na vodu je 500 ml.

3.45 €

KIDS & YOUNG LINE Fľaša na vodu Mačka 500 ml Skladom

Štýlová fľaša na vodu je ideálna pre každého malého milovníka mačiek. Fľaša má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Fľaše sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah fľaše na vodu je 500 ml.

3.88 €

Studio Pets Desiatový set Pes & Mačka Skladom

Desiatový set je ideálny pre každého malého milovníka psíkov a mačičiek. Set obsahuje desiatovú krabičku a fľašu na vodu. Fľaša na vodu má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Desiatová krabička aj fľaša na vodu sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah krabičky je 750 ml a obsah fľaše je 500 ml.

7.71 €