Desiatové krabičky a fľaše

To, že je desiata dôležitou súčasťou každého dňa, vie iste každý zodpovedný rodič. A preto každý deň poctivo chystáme deťom do školy desiaty. Desiatová krabička už sa teda stala súčasťou školských potrieb. Rovnako tak ako fľaša na vodu.

Ponúkame teda krabičky na desiatu a fľaše na vodu s krásnymi zvieracími motívmi, ktoré si deti určite moc obľúbia. Krabička aj fľaša majú vždy rovnaký motív, aby spolu pekne ladili. Fľaše na vodu majú špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá.

Desiatové krabičky aj fľaše sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah krabičky je 750 ml. A obsah fľaše na vodu je 500 ml.

Podle ceny:
KIDS & YOUNG LINE Fľaša Kôň 500 ml Vypredané

Štýlová fľaša na vodu je ideálna pre každého malého milovníka koní. Fľaša má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Fľaše sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah fľaše na vodu je 500 ml.

3.45 €

KIDS & YOUNG LINE Fľaša na vodu Mačka 500 ml Skladom

Štýlová fľaša na vodu je ideálna pre každého malého milovníka mačiek. Fľaša má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Fľaše sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah fľaše na vodu je 500 ml.

3.88 €

Studio Pets Desiatový set Pes & Mačka Skladom

Desiatový set je ideálny pre každého malého milovníka psíkov a mačičiek. Set obsahuje desiatovú krabičku a fľašu na vodu. Fľaša na vodu má špeciálny uzatvárateľný náustok, takže nehrozí rozliatie vody v batohu a zároveň je fľaša pre deti ľahko uzatvárateľná, stačí len zacvaknúť a fľaša je uzavretá. Desiatová krabička aj fľaša na vodu sú vyrobené z kvalitného tvrdého plastu. Obsah krabičky je 750 ml a obsah fľaše je 500 ml.

7.71 €