ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Farby na tvár, 6 farieb Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje štetec na presné nanesenie a aplikátor.

3.50 €

Farby na tvár - Motýľ Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, hubku a návod na make-up.

3.90 €

Farby na tvár - Pixel Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, farbu svietiacu v tme, šablónu a návod na make-up.

3.70 €

Farby na tvár - Jednorožec Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, trblietky, šablónu, gumičku na upevnenie jednorožca a návod na make-up.

4.50 €

Farby na tvár - Elf Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje trblietavé farby, štetec na presné nanesenie a aplikátor, kamienky, hrebeň na nanášanie farby na vlasy, elfí uši a návod na make-up.

5.90 €

Farby na tvár - Princezná Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, diamanty a návod na make-up.

4.90 €

Farby na tvár - Mačiatko Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, trblietky, čelenku s ušami a návod na make-up.

5.90 €

Farby na tvár - Diamanty Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, diamanty a návod na make-up.

4.90 €

Farby na tvár so samolepkami - Princezná Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, hubku, čiernu kontúru, samolepky a návod na make-up.

3.90 €

Farby na tvár - Panda Skladom

Farby sú ľahko zmývateľné, dobre kryjú, ľahko sa zmiešajú. Balenie obsahuje farby, štetec na presné nanesenie, aplikátor, hubku, čelenku s ušami a návod na make-up.

5.90 €