Hroty / pierka

Podle ceny:
Manuscript kaligrafická sada Drawining&Mapping Skladom

Sada Leonardt pre kreslenie a mapovanie od spoločnosti Manuscript vám umožňuje vytvárať krásne kresby, písanie a dekoratívne vzory.
Sada obsahuje:
- štandardný držiak na pero (drevený, mahagónový)
- držiak mapovacieho pera s vyvŕtaným otvorom
- plechovku na hroty
- Leonardt 30 Nib
- Leonardt 800 Nib
- Leonardt General Nib
- Leonardt 111 Nib
-Leonardt 26580 hrot.

16.90 €

Manuscript kaligrafická sada Oblique Skladom

Leonardt Oblique vyrobený spoločnosťou Manuscript vám umožňuje vytvárať krásne kresby, písanie a dekoratívne vzory.
Sada obsahuje:
- rovnú násadku z mahagónového dreva
- 5 rovných (širokých) hrotov Leonard so zásobníkom atramentu: 1 mm, 2 mm, 2,5 mm, 3 mm, 4 mm
- plechovú krabičku na ukladanie hrotov
Vhodné pre kaligrafické štýly so šikmým sklonom a rôznou šírkou písma, napr. kurzíva, Uncial, Karolinská minuskule, stredoveké písmo a iné. Hroty majú bronzovú povrchovú úpravu a malú nádržku, ktorá hromadí atrament.
Sada je určená pre pravoruké kaligrafy.

16.90 €

Hrot - NIKKO G Skladom

Nikko je japonská značka obľúbená u kaligrafov a ilustrátorov po celom svete vďaka kvalite a všestrannosti produktov pre kaligrafiu a kreslenie. Vlajková loď - Nikko G je pochrómovaný, ručne brúsený a veľmi hladký hrot.
Pôvodným účelom hrotu G je japonská komiksová kresba (manga), ale kvôli všestrannosti sa už usadil na poli kaligrafie a získal si mäsu priaznivcov po celom svete.
Najväčšou výhodou Nikko G je užívateľská prívetivosť - odporúčame ju pre začínajúcich kaligrafov. Vzhľadom k veľkosti a tvaru ho možno ľahko nasadiť do držiaka pera. Hrot Nikko G je flexibilný, takže môžete dosiahnuť ostrého kontrastu medzi silnými a tenkými čiarami. Neškriabe papier.

2.75 €

Hrot - NIKKO G Matt Skladom

Nová matná verzia vlajkovej lode Nikko G hrotu! Ručne brúsený, pocínovaný a veľmi hladký hrot. Najväčšou výhodou Nikko G je užívateľská prívetivosť - odporúčame ju pre začínajúcich kaligrafov aj pre pokročilých.
Vzhľadom k veľkosti a tvaru ho možno ľahko nasadiť do držiaka pera. S novým matným hrotom Nikko G môžete kresliť tenšie čiary ako u štandardného hrotu Nikko G. Je flexibilný, takže môžete dosiahnuť ostrého kontrastu medzi silnými a tenkými čiarami. Neškriabe papier.
Recenzia od najznámejšej poľskej kaligrafky nižšie.

3.35 €

Hrot - TACHIKAWA G Skladom

Tachikawa je japonská spoločnosť obľúbená u kaligrafov a ilustrátorov po celom svete kvôli kvalite a všestrannosti produktov pre kaligrafiu a kreslenie.
Jedným z najobľúbenejších produktov Tachikawa je hladký hrot G. Pôvodným účelom hrotu G bola japonská komiksová kresba (manga), ale kvôli všestrannosti sa už usadil na poli kaligrafie. Najväčšou výhodou Tachikawa G je užívateľská prívetivosť - odporúčame ju pre začínajúcich kaligraf. Vzhľadom k veľkosti a tvaru ho možno ľahko nasadiť do držiaka pera. Tachikawa G je flexibilný, takže môžete dosiahnuť ostrého kontrastu medzi silnými a tenkými čiarami.
Tachikawa G je veľmi podobný Nikko G, ale je o niečo tvrdší a menej flexibilný.

2.59 €

Hrot - Brause 361 Steno Nib Skladom

Hrot Brause 361 Steno je tiež známy ako Blue Pumpkin kvôli svojmu tvaru a farbe. Je to jeden z najpopulárnejších hrotov na násadky a tiež veľmi často doporučovaný kaligrafmi. Vďaka jedinečnému dizajnu pojme veľa atramentu. Hrot je hladký a presný. Je ideálny pre veľké písmená a akvarelovú kaligrafiu.
Doporučené pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.

1.95 €

Hrot - Leonardt 40 Steno Skladom

Leonardt 40 je špicatý, veľmi pružný hrot vyrábaný anglickou spoločnosťou Manuscript. Vďaka jedinečnému dizajnu pojme veľa atramentu. Hrot je veľmi hladký a presný. Ideálny pre veľké písmená a akvarelovú kaligrafiu. Veľmi podobný Braus 361 Steno, ale o niečo pružnejší.
Doporučené pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých.

0.87 €

Hrot - Leonardt 41 Crown Skladom

Leonardt 41 je špicatý, pružný hrot vyrábaný anglickou spoločnosťou Manuscript. Vďaka svojmu tvaru, známy tiež ako koruna. Určený hlavne pre štýl Copperplate.

0.75 €