Kinetický piesok

Unikátny piesok - aj keď s ním pracujete, neustále sa sám od seba menia. Stláčajte ho, tvarujte, postavte si niečo malé, alebo vytvorte veľké projekty.

Kinetický piesok je z 98% čistý piesok a z 2% netoxický polymér. Pohybuje sa ako hustá tekutina, bez toho aby urobil neporiadok. Jednoducho k sebe priľne a akýkoľvek upratovanie je hračka. Kinetický piesok upokojuje a zaujme ako deti, tak i dospelých, v škole, v práci alebo doma. Preneste si kúzlo piesočné pláže k sebe domov, do herne alebo do školy. Avšak bez zbytočného neporiadku a zrniečok prilepených na bosých nohách.

Kinetický piesok môžete tvarovať do akejkoľvek podoby. Potom sledujte, ako sa pomaly mení späť do pôvodnej podoby. Je to očarujúce! Nechajte ho bez námahy prúdiť ako hustú tekutinu! Je kinetický, čo znamená, že drží pri sebe a nie na vašich prstoch.

Nie všetky veci sú trvalé, okrem fascinácia kinetickým pieskom!


 

Podle ceny:
Kinetický piesok Kinetic Sand 5 kg Skladom

Špeciálny piesok s unikátnymi vlastnosťami, určený na použitie v interiéri. Rozvíja jemnú motoriku prstov, je vhodný na relaxačné účely. Piesok je netoxický, hygienický, nelepí sa, nevysychá. Pre deti od 3 rokov.

34.85 €

Castle Molds formičky hrad - pre Kinetic Sand alebo Mad Mattr Skladom

Kreatívne formičky, vhodné na použitie na Kinetic Sand alebo Mad Mattr. Sada formičiek je skvelá ku stavaniu hradov, veží a ďalších stavieb. Obsahuje 10 dielov. Pre deti od 3 rokov.

11.59 €