Kreatívne maľovanky pre dospelých

Podle ceny:
CALM relaxačné maľovanky - Pod hladinou Skladom

Maľovanky pomáhajú upokojiť myseľ, sústrediť sa na súčasný okamih a rozvíjať kreativitu. Obsahujú krásnu zbierku kresieb s podmorskými motívmi.
Formát A4, 32 strán

2.67 €

CALM relaxačné maľovanky - Pokojný vidiek Skladom

Maľovanky pomáhajú upokojiť myseľ, sústrediť sa na súčasný okamih a rozvíjať kreativitu. Obsahujú krásnu zbierku pôvabných obrázkov vidieka.
Formát A4, 32 strán

2.67 €

CALM relaxačné maľovanky - Rozkvitnuté kvety Skladom

Maľovanky pomáhajú upokojiť myseľ, sústrediť sa na súčasný okamih a rozvíjať kreativitu. Obsahujú krásnu zbierku ilustrácií kvitnúcich rastlín.
Formát A4, 32 strán

2.67 €

CALM relaxačné maľovanky - Style Vibes Skladom

Maľovanky pomáhajú upokojiť myseľ, sústrediť sa na súčasný okamih a rozvíjať kreativitu. Obsahujú 32 strán plných cool módy.
Formát A4

2.67 €

ZEN relaxačné maľovanky - Kresby Skladom

Zastav sa na chvíľu a odpočiň si pri maľovaní. Zabudneš na čas, starosti aj úlohy. Pri vyfarbovani ZEN obrázkov sa sústredíš, a to prináša uvoľnenie. Obrázok sa premieňa podľa toho, aké zvolíš farby, a tak vypovedá o tvojej nálade. Každý obrázok je po vyfarbeniu originál s vlastným oznámením.
Formát A4, 32 strán

2.67 €

ZEN relaxačný maľovanky - Mandaly Skladom

Zastav sa na chvíľu a odpočiň si pri maľovaní. Zabudneš na čas, starosti aj úlohy. Pri vyfarbovani ZEN mandál sa sústredíš, a to prináša uvoľnenie. Obrázok sa premieňa podľa toho, aké zvolíš farby, a to vypovedá o tvojej nálade. Každá mandala je po vyfarbeniu originál s vlastným oznámením.
Formát A4, 32 strán

2.67 €

Trblietavé maľovanky - Paradise Skladom

Kreatívne maľovanky s jedinečnými motívmi posiatymi trblietkami. Pevný papier pre rôzne techniky vyfarbenia, s klopou pre pohodlnejšie maľovanie a perforáciou listov pre ľahké odtrhnutie.
8 listov, gramáž papieru 190g

3.06 €

Trblietavé maľovanky Boho Skladom

Kreatívne maľovanky s jedinečnými motívmi BOHO štýlu posiaté trblietkami. Pevný papier pre rôzne techniky vyfarbenia, s klopou pre pohodlnejšie maľovanie a perforáciou listov pre ľahké odtrhnutie.
8 listov, gramáž papieru 190g

3.06 €

Trblietavé maľovanky NEON - Boho Black Skladom

Kreatívne maľovanky s jedinečnými motívmi BOHO štýlu posiaté trblietkami na čiernom pozadí. Skvelý efekt pri použití zvýrazňovačov. Pevný papier pre rôzne techniky vyfarbenia, s klopou pre pohodlnejšie maľovanie a perforáciou listov pre ľahké odtrhnutie.
8 listov, gramáž papieru 190g

3.06 €

Trblietavé maľovanky NEON Skladom

Čipky sú posiate trblietkami a na čiernom pozadí. Skvelý efekt pri použití zvýrazňovačov. Pevný papier pre rôzne techniky vyfarbenia, s klopou pre pohodlnejšie maľovanie a perforáciou listov pre ľahké odtrhnutie.
8 listov, gramáž papieru 190g

3.06 €