Betexa

MULTI-TRIO LES Skladom

Nová rozšírená inovácia stolnéj hry Pexetrio. Hra obsahuje 14 hier v celkom 38 herných variantoch, v ktorých sa hráči naučia poznávať lesnú faunu a flóru.
Hra je vhodná pre kolektív až 20 hráčov.
Balenie obsahuje
• 48 kartičiek = 16 trojíc so zvieratami < br> • 24 kartičiek = 8 trojíc s rastlinami
• Plagát LESA - veľký herný plán (rozmer 66 x 46 cm)
• 12 LOTO trio kariet
• Hraciu kocku
• Podrobný návod na všetky varianty
• Herný vzdelávaci kvíz
• Mini encyklopédiu

23.22 €

Pexetrio - Zvieracie rodinky Skladom

Didaktická a zábavná hra, pri ktorej sa naučíte rozpoznávať rôzne zafarbenie a podobu samca, samice a mláďaťa pri jednotlivých zvieracích druhov.

7.71 €

Pexetrio Rozprávky Skladom

Didaktická a zábavná hra, pri ktorej si zbierate tri obrázky, ktoré obsahujú výjavy s postavami vždy z jednej známej rozprávky.

7.71 €

Pexetrio CICAVCI Skladom

Pexetrio CICAVCI je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne zvieratá, spoznávať ich stopy v ich životnom prostredí a ich potravu.

8.88 €

Pexetrio OVOCIE A ZELENINA Vypredané

Pexetrio OVOCIE A ZELENINA sú didaktické a zábavné hry, pri ktorých sa naučíte pomenovať rôzne druhy ovocia alebo zeleniny, spoznať ako a kde rastú a ich produkty.

7.71 €

Pexetrio KIDS - Poznáš farby a tvary? Skladom

Pexetrio Znáš FARBY A TVARY je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznať farby a tvary.

6.94 €

Pexetrio ZVIERATKÁ NA STATKU Skladom

Pexetrio ZVIERATKÁ NA STATKU je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať domáce zvieratá a ich mláďatá, spoznať ich prostredie a ich produkty.

7.71 €

Tanky - Omaľovánky Skladom

Maľovanky sú určené predovšetkým menším deťom, ktoré majú rady zaujímavú techniku.
Úplne nové realistické poňatie maľovaniek pomáha k rýchlejšej orientácii detí v dnešnom technickom svete! Deti už v útlom veku zaujíma všetka technika, jej presná podoba a ich parametre a použitie.
Obsahuje 16 maľovaniek a ich farebné predlohy.

2.13 €

Vystrihovačky Štyri rozhľadne Skladom

Štyri jednoduché papierové modely rozhľadní. U vystrihovačky je použitá mierka 1: 150. U vystrihovačky máte možnosť stavať jednoduchšie či zložitejšie varianty.

2.13 €

Pexetrio ABECEDA 1 Skladom

Pexetrio ABECEDA 1 je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznávať prvé písmenká písané aj tlačené, predmety a zvieratká, ktorých označenie na dané písmenká začína. Hra obsahuje hracie kartičky vyrobené z kvalitného kartónu, s veľkosťou 57 x 57 1,6 mm, hraci arch pre doplnkovú hru LOTO-TRIO a mini encyklopédiu s návodom na všetky herné metódy. Hra je vyrobená v ČR.

7.71 €

Pexetrio POVOLANIE Skladom

Pexetrio POVOLANIE je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne druhy povolaní, rozoznať ich typické odevy, pomôcky a nástroje, ktoré pracovníci používajú.

7.71 €

Pexetrio STÁTY EURÓPY Skladom

Pexetrio STÁTY EURÓPY je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte spoznať vlajky, mapky a stavebné pamiatky rovnakého štátu.

8.88 €

Pexetrio plus ABECEDA 2 Skladom

Pexetrio plus ABECEDA 2 je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznávať prvé písmenká písané aj tlačené a predmety a zvieratká, ktorých označenie na daná písmenká začína.

8.88 €

Pexetrio VTÁKY Skladom

Pexetrio VTÁKY je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne vtáky, poznávať ich hniezda s vajcami a ich letovú podobu.

8.88 €

Pexetrio ZÁCHRANÁRI Skladom

Pexetrio ZÁCHRANÁRI je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne záchranárske profesie, rozoznať ich typické odevy, techniku a nástroje, ktoré pracovníci používajú.

7.71 €