ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Betexa

MULTI-TRIO LES Skladom

Nová rozšírená inovácia stolnéj hry Pexetrio. Hra obsahuje 14 hier v celkom 38 herných variantoch, v ktorých sa hráči naučia poznávať lesnú faunu a flóru.
Hra je vhodná pre kolektív až 20 hráčov.
Balenie obsahuje
• 48 kartičiek = 16 tr

23.22 €

Pexetrio - Zvieracie rodinky Skladom

Didaktická a zábavná hra, pri ktorej sa naučíte rozpoznávať rôzne zafarbenie a podobu samca, samice a mláďaťa pri jednotlivých zvieracích druhov.

8.65 €

Pexetrio Rozprávky Skladom

Didaktická a zábavná hra, pri ktorej si zbierate tri obrázky, ktoré obsahujú výjavy s postavami vždy z jednej známej rozprávky.

8.65 €

Pexetrio CICAVCI Skladom

Pexetrio CICAVCI je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne zvieratá, spoznávať ich stopy v ich životnom prostredí a ich potravu.

9.84 €

Pexetrio OVOCIE A ZELENINA Skladom

Pexetrio OVOCIE A ZELENINA sú didaktické a zábavné hry, pri ktorých sa naučíte pomenovať rôzne druhy ovocia alebo zeleniny, spoznať ako a kde rastú a ich produkty.

8.65 €

Pexetrio KIDS - Poznáš farby a tvary? Vypredané

Pexetrio Znáš FARBY A TVARY je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznať farby a tvary.

6.94 €

Pexetrio ZVIERATKÁ NA STATKU Skladom

Pexetrio ZVIERATKÁ NA STATKU je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať domáce zvieratá a ich mláďatá, spoznať ich prostredie a ich produkty.

8.65 €

Vystrihovačky Dinosaury Skladom

Veľmi jednoduchá papierová vystrihovačky na tému veľmi obľúbených dinosaurov. Zloženie tejto vystrihovačky je veľmi jednoduché a zloženie zvládne ktokoľvek aj bez akýchkoľvek predchádzajúcich skúseností. Vnútri balení nájdete celkom 15 figúrok najrôz

5.09 €

Tanky - Omaľovánky Vypredané

Maľovanky sú určené predovšetkým menším deťom, ktoré majú rady zaujímavú techniku.
Úplne nové realistické poňatie maľovaniek pomáha k rýchlejšej orientácii detí v dnešnom technickom svete! Deti už v útlom veku zaujíma všetka technika, jej presná podoba a ich parametre a použitie.
Obsahuje 16 maľovaniek a ich farebné predlohy.

2.57 €

Pexetrio ABECEDA 1 Skladom

Pexetrio ABECEDA 1 je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte poznávať prvé písmenká písané aj tlačené, predmety a zvieratká, ktorých označenie na dané písmenká začína. Hra obsahuje hracie kartičky vyrobené z kvalitného kartónu, s veľkosťou 57 x 57 1,6 mm, hraci arch pre doplnkovú hru LOTO-TRIO a mini encyklopédiu s návodom na všetky herné metódy. Hra je vyrobená v ČR.

8.65 €

Pexetrio ZÁCHRANÁRI Skladom

Pexetrio ZÁCHRANÁRI je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne záchranárske profesie, rozoznať ich typické odevy, techniku a nástroje, ktoré pracovníci používajú.

8.65 €

Pexetrio DINOSAURY Skladom

Pexetrio DINOSAURI je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne dinosaurame a rozlišovať ich pomocou ich typických znakov.

8.65 €

Pexetrio BARIBAL MALÝ KUTIL Skladom

Pexetrio baribal MALÝ KUTIL je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať rôzne domáce náradie, poznávať ich použitia a výsledky práce s nimi.

8.65 €

Pexetrio BARIBAL MESIACE V ROKU Skladom

Pexetrio BARIBAL MESIACE V ROKU je didaktická a zábavná hra, v ktorej sa naučíte pomenovať mesiace v roku, poznávať ich poradie a najčastejšia činnosť v danom mesiaci.

8.65 €

Svet dinosaurov - Omaľovánky Skladom

Maľovanky sú určené predovšetkým menším deťom, ktoré majú rady zaujímavú techniku. Úplne nové realistické poňatie maľovaniek pomáha k rýchlejšej orientácii detí v dnešnom technickom svete! Deti už v útlom veku zaujíma všetka technika, jej presná pod

2.57 €