ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O Ditipu

História firmy DITIPO sa začala písať v roku 1991, kedy ju založili traja bratia Kunčarovia. Od začiatku DITIPO podniká v oblasti papierenského tovaru, ktorý podporuje komunikáciu medzi ľuďmi. Veľmi skoro Ditipo prinieslo na slovenský a český trh know-how a designy najväčšieho svetového producenta blahoželaní, firmy American Greetings, ktorá je dodnes jeho hlavným licenčným partnerom.

Blahoželania

Sortiment blahoželaní  pre najrôznejšie príležitosti a balenie darčekov sa podieľa na kultúre medziľudských vzťahov, kedy forma a prezentácia darčeka postupne nadobúda na význame. Je to príležitosť ukázať "na Tebe mi záleží".

Už v roku 2006 Ditipo prišlo na trh ako prvé s hracími želaniami, ktoré posunuli želanie novým smerom - na zdieľanie emócií a zážitkov. Tieto želanie sa tešia stále veľkej obľube a Ditipo si drží pozíciu lídra trhu. Samostatnou kategóriou sú populárne priania a veľké obálky na peniaze a poukazy, ktoré sú čím ďalej častejším darčekom, ktorý chcú ľudia netradične darovať.

Všetko k baleniu dárčekov

Sortiment balenie darčekov dáva veľký priestor - od rýchleho jednoduchého "zabalenia" darčeka do darčekovej tašky až po kreatívne balenie zahŕňajúce najrôznejšie materiály a originálne kombinácie.

Ditipo sa čím ďalej viac venuje špeciálnym kolekciám, využíva prírodných a špeciálnych materiálov a kombinuje rôzny sortiment v dizajnových kolekciách. Zákazník si tak môže vybrať v rovnakých alebo zladených dizajnoch želanie, baliaci papier, stužku, darčekovú tašku, apod.

To všetko hlavne vďaka vlastnému grafickému a fotografickému štúdiu a kreatívnemu potenciálu ľudí.

Kreativita

Kreatívne trendy Ditipo rozvíja v rade špeciálnych kreatívnych maľovaniek, ktorých vykonanie s použitím glitrov je jediné na trhu. V kombinácii s relax deníčkami, maľovankami, darčekovými taškami a módnymi textilnými taškami tak vznikol unikátny kreatívny koncept.

Za zmienku rozhodne stojí aj naša novinka v podobe skladačiek k vymaľovaniu! Tieto kreatívne "maľovanky" rozvíjajú predovšetkým tvorivosť, zaručujú zábavu a sú originálnou dekoráciou každej detskej izby. K ich vyfarbeniu možno použiť pastelky, fixky, voskovky alebo farby.

Zábavné učenie

V zábavnom učeniu sa zaujímame o prirodzený rozvoj a učenie detí. Veríme, že to je správna cesta, ktorá vedie deti k dôvere vo vlastné schopnosti a zručnosti. Pre deti je úplne prirodzené robiť chyby a učiť sa z nich. Podporujme ich v ich kreativite a hľadaniu vlastnej cesty k riešeniu.

To všetko s plným respektom k jedinečnosti každého dieťaťa. Každý má potenciál byť v niečom úspešný - ide o to nájsť v čom a podporiť jeho záujem a rozvoj. Tak si dieťa vybuduje základ, na ktorom bude môcť stavať a ktorý mu umožní v dnešnej náročnej dobe obstáť.

A preto vyvíjame, vyhľadávame a ponúkame produkty, ktoré by nám aj ostatným rodičom pomohli nájsť cestu k prirodzenému a zábavnému učeniu. Aby naše deti bavilo všetko nové, čo sa učíja a aby z toho mali radosť. Aj preto sme sa stali výhradným distribútorom zábavno vzdelávacích hier anglickej značky Orchard Toys. Chceme, aby čas, ktorý ako rodičia trávite so svojimi deťmi, bol príjemný, zábavný a obsahoval dostatok zmysluplných impulzov a informácií pre ich prirodzený rozvoj a učenie sa.