ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Začíname vystrihovať - Na statku Skladom

Deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepujú do natlačených predlôh rôznych prostredí. Orientujú sa podľa farebnej predlohy, ktorá je súčasťou zošita a podľa názvov rastlín a živočíchov, ktoré sú vytlačené na zadnej strane di

6.11 €

Začíname vystrihovať - Na horách Skladom

Deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepujú do natlačených predlôh rôznych prostredí. Orientujú sa podľa farebnej predlohy, ktorá je súčasťou zošita a podľa názvov rastlín a živočíchov, ktoré sú vytlačené na zadnej strane.

6.11 €

Začíname vystrihovať - Autoopravna Skladom

Na veľkom obrázku sú biele miesta ( označené číslom a písmenom). Na táto biela Na miesta sa nalepia príslušné vystrihnuté dieliky s rovnakým číslom a písmenom. Na orientáciu pomáhajú farebné predlohy na vnútornej strane obálky.

6.11 €

Historické električky Skladom

Zošit s názvom „Historické električky“ rozširuje našu ponuku o ďalšie prepravné prostriedky mestskej hromadnej dopravy.

6.11 €

Začíname vystrihovať - V obchode Skladom

Novinka pre úplných začiatočníkov: deti najskôr vystrihnú jednotlivé dieliky skladačky.
Na veľkom obrázku sú biele miesta ( označené číslom a písmenom). Na tieto biele miesta sa nalepia príslušné vystrihnuté dieliky s rovnakým číslom a písmenom.

6.11 €

Rýchlikové vlaky Skladom

Zošit jednoduchých vystrihovačiek rýchlikových súprav. Pri vystrihovačke je použitá mierka 1:87 (H0).

6.11 €

Začíname vystrihovať - Pri vode Skladom

Novinka pre úplných začiatočníkov: deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepujú do natlačených predlôh rôznych prostredí.

6.11 €

Začíname vystrihovať - Záhrada Skladom

Novinka pre úplných začiatočníkov: deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepujú do natlačených predlôh rôznych prostredí.

6.11 €

Vystrihovačky Zámok Hluboká - jednoduchá Skladom

Papierový model zámku Hluboká je prvý model stavby, ktorý patrí medzi papierové modely, ktoré sú vykonané vrátane niektorých interiérov. Je samozrejme možné pre jednoduchšiu stavbu interiéry vynechať a zlepiť model ako pri tradičnej vystrihovačke.

6.11 €