ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Poľnohospodárske stroje - Omaľovánky Skladom

Didaktické maľovanky poľnohospodárskych strojov, zošit obsahuje 16x omalovánku o rozmere A4. O každej predlohe sa dozviete zaujímavé informácie a ešte naviac vždy jednu zaujímavosť.

3.07 €

Vystrihovačky Terénne autá Skladom

Jednoduché vystrihovačky celkom 5 terénnych áut. Vystrihovánky sú vhodné pre deti či začiatočníkov.

3.07 €

Vystrihovačky Historické tanky Skladom

Jednoduché vystrihovačky 2 historických tankov. U vystrihovačky je použitá mierka 1:35. Celkový počet dielov vystrihovačky je cca 60 ks. Tento papierový model je vhodný pre mierne pokročilých modelárov.

3.07 €

Vystrihovačky Historické lokomotívy Skladom

Jednoduché vystrihovačky 2 parných lokomotív s vagónami. U vystrihovačky je použitá mierka 1:87 (H0) a tieto papierové modely môžu byť vhodným doplnkom modelovej železnice. Vystrihovánky sú určené mierne pokročilým modelárom.

3.07 €

Vystrihovánky Začíname vystrihovať - Môj domček Skladom

Najjednoduchší typ vystrihovačky určený do úplných modelárskych začiatkov. Novinka pre úplných začiatočníkov: deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepí do predtlačených predlôh. Orientujú sa pomocou očíslovanie jednotlivých

6.11 €

Vystrihovačky Začíname vystrihovať - Moje mesto Skladom

Najjednoduchší typ vystrihovačky určený do úplných modelárskych začiatkov. Novinka pre úplných začiatočníkov: deti najprv vystrihnú jednotlivé diely skladačky a potom ich nalepí do predtlačených predlôh. Orientujú sa pomocou očíslovania jednotlivých

6.11 €

Záchranárska technika - Omaľovánky Skladom

Maľovanky sú určené predovšetkým menším deťom, ktoré majú rady zaujímavú techniku. Úplne nové realistické poňatie maľovaniek pomáha k rýchlejšej orientácii detí v dnešnom technickom svete! Deti už v útlom veku zaujíma všetka technika, jej presná pod

3.07 €

Vystrihovačky Princezná Júlia Skladom

Tento druh vystrihovačky je určený pre malé parádnice. Slúži k výučbe vystrihovania tvarov z papiera, učí deti kombinovať tvary a farby. Obsahuje cez 20 rôznych oblekov a módnych doplnkov.

3.07 €

Vystrihovačky Perníková chalúpka Skladom

Jednoduchosť vystrihovačky ocenia prevažne začínajúci modelári. Jednotlivé diely sú veľké a preto sú ideálne pre jednoduchú stavbu vystrihovačky. Návod na zostavenie je u vystrihovačky v slovenčine.

3.07 €

Vystrihovačky Regionálne vlaky Skladom

Jednoduché vystrihovačky regionálnych vlakov. Vystrihovánky sú vhodné pre začínajúcich modelárov.

3.07 €

Vystrihovačky Zámok Hluboká - jednoduchá Skladom

Papierový model zámku Hluboká je prvý model stavby, ktorý patrí medzi papierové modely, ktoré sú vykonané vrátane niektorých interiérov. Je samozrejme možné pre jednoduchšiu stavbu interiéry vynechať a zlepiť model ako pri tradičnej vystrihovačke.

6.11 €

Vystrihovačky Elektrické lokomotívy Skladom

Jednoduchý typ vystrihovačky pre začiatočníkov. Zošit vystrihovačky obsahuje 3 papierové modely elektrických lokomotív. Zošit obsahuje lokomotívu radu 240, radu 363 a lokomotívu typu Taurus.

3.07 €