ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Logické hry pro děti

Chytrý povrázok - Autá Skladom

Čím sa opravujú autá? Kto jazdí akým dopravným prostriedkom? Hľadaj odpovede na 180 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.
Vek: 4+

9.27 €

Chytrý povrázok - Ročné obdobie Skladom

Aké oblečenie budeš potrebovať v lete? Čo zberáme na záhrade na jeseň? Hľadaj odpovede na 180 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.
Vek: 4+

9.27 €

Chytrý povrázok - Môj svet Skladom

Aké súčiastky k sebe patria? Vieš vyriešiť najjednoduchšie logické kvízy? Hľadaj odpovede na 180 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.
Vek: 4+

9.27 €

Chytrý povrázok - Hrátky s časom Skladom

Vieš sa orientovať v čase? Vieš správne spojiť digitálny a ručičkový ciferník? Hľadaj odpovede na 180 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.

9.27 €

Chytrý povrázok - Záchranári Skladom

Vieš, koho máš volať o pomoc? Nájdeš správne vybavenie jednotlivých záchranárov? Hľadaj odpovede na 48 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.
Vek: 3+

6.63 €

Chytrý povrázok - Moje prvé kvízy Skladom

Vieš, čo k čomu patrí? Vieš, k akému náradiu súčiastky patria? Hľadaj odpovede na 48 otázok – a správnosť odpovede si sám skontroluj.
Vek: 3+

6.63 €

Dig It
SK návod
Skladom

Táto hra rozvíja: kreativitu, chytrosť a plánovanie. Pomôžte psíkovi nájsť všetky lahodné za to veľmi dobre ukryté kosti!

13.57 €

Zoologic
SK návod
Skladom

Táto hra rozvíja: logické vnímanie a dedukciu. Zapojte dedukciu a logiku v hre, ktorej cieľom je umiestniť na mriežku hracie diely so psom, mačkou, myšou a ich obľúbeným jedlom (kosť, ryba, syr). Musíte dodržať pravidlo, že žiadne zviera nesmie sused

13.57 €